Kosmetika, Parfémy

Exkluzivní parfémy a kosmetiku nabízíme v multistore konceptech i ve specializovaných parfumériích. Náš sortiment zahrnuje nejširší nabídku světových značek včetně luxusních – Chanel, Dior, Sisley, La Praire, Lancome apod.

Móda

Provozujeme samostatné obchody luxusních značek i mulbtibrand obchody s módu a doplňky. V České republice patří do našeho portfolia značky Furla, Longchamp, Swarovski, Victoria’s Secret a další. V rámci vlastního konceptu Eye Love Prague nabízíme luxusní sluneční brýle značek Dior, Cartier, Prada, Roberto Cavalli, Versace, Burberry, Bvlgari a další.

Elektronika

Elektroniku lze zakoupit na obou terminálech Letiště Praha. Aelia Duty Free na T1 nabízí široký sortiment sluchátek, repráky, nabíječek a dalších cestovních doplňků. Na terminálu s lety do Schengenského prostoru lze nakoupit v novém konceptu TECH2GO, který mimo elektronických produktů

Alkohol

V kategorii alkoholu nabízíme široký sortiment whisky, koňaků, vodek, likérů, šampaňských a vín včetně produktů určených speciálně pro travel retail. Nabídka zahrnuje rovněž tradiční české značky piva a vína.

Tabák

Nabízíme široký sortiment cigaret a doutníků v režimu duty free i duty paid.

Cukrovinky

Pestrou nabídku exklusivních travel retail produktů od značek Toblerone, Lindt, Godiva, Anthon Berg, Mars, Nestlé a další doplňují tradiční české cukrovinky a české suvenýry.

Lokální speciality

České speciality naleznete v našem lokálním koutku, kde se pyšníme tím nejlepším z Česka. Cukrovinky, vína i české pivo si mohou naši zákaznici vzít sebou na cesty, aby jim připomněly domov nebo cizinci jako dárek pro své blízké.