Vážení zákazníci,

v souladu s novým usnesením vlády ČR platí od 27. 12. 2020 omezená nabídka sortimentu v našich prodejnách.

Aelia Duty Free

Obchod nového konceptu v ČR zahrnuje nejširší nabídku parfémů, kosmetiky, alkoholických nápojů, cukrovinek, tabákových výrobků a drobné elektroniky. Zde je možnost využití služby Click&Collect, tzv. předobjednávky, která na Vás počká připravena na prodejně.

Prague Duty Free

Obchody konceptu Prague Duty Free slouží k rychlému nákupu. Obchody obsahují nejširší nabídku parfémů, kosmetiky, alkoholických nápojů, cukrovinek, tabákových výrobků a drobné elektroniky. Mezi obchody patří specializováné PDF pouze na alkohol a cukrovinky, jiné pouze na parfémy a kosmetiku.

Fashion

V České republice patří do portfolia Lagardére TR světové značky jako Longchamp, Furla, Swarovski, Victoria’sSecret. V rámci konceptu Eye Love Prague naleznete širokou nabídku luxusních sluneční brýlí značek Dior, Prada, Roberto Cavalli, Versace, Burberry, Bvlgari a další.

CZECH FOOD LOVERS

V našich Czech FOOD LOVERS prodejnách naleznete široký výběr regionálních produktů převážně od českých dodavatelů. V prodejnách můžete zakoupit čerstvé sýry, kvalitní uzeniny, ovocné a bylinné destiláty, likéry, nejznámější česká piva, široký výběr moravských a českých vín, sladké i slané delikatesy, vše doplněné o jejich příběhy. Nechybí ani doplňkový dárkový sortiment, který bezpochyby patří k dobrému jídlu. Produkty zakoupené v prodejnách Czech FOOD LOVERS jsou ideálním suvenýrem, který potěší každého milovníka dobrého jídla.

Discover Prague

Smart Traveler

Přidej se k nám! #dutyfreepeople