Váš duty free partner

Aelia v České republice

Společnost Aelia Czech Republic je jedním z největších provozovatelů duty free maloobchodů v České republice. Na letištích v Praze, Ostravě a Karlových Varech provozuje celkem 19 duty free prodejen s luxusními parfémy, kosmetikou, alkoholem, cukrovinkami, tabákem, módou a doplňky. Společnost rovněž zajištuje palubní prodej pro České Aerolinie a Holidays Czech Arilines.

Aelia ve světě

Společnost Aelia působí v 10 zemích, kde provozuje více než 220 duty free prodejen se sortimentem parfémy a kosmetika, alkohol, tabák, cukrovinky a delikatesy, móda, doplňky a elektronika. S obratem 797 milionů EUR v roce 2011 a více než 2.200 zaměstnanci je Aelia jedním z evropských lídrů v oblasti Duty Free and Luxury.

Sortiment obchodů

Pestrý sortiment duty free prodejen je koncipován dle potřeb zákazníka na cestách.
V nabídce naleznete kosmetiku a parfémy, alkohol, široký sortiment cigaret a doutníků, cukrovinky, ale i samostatné obchody luxusních módních značek jako Ferragamo, Zegna, Emporio Armani, Tommy Hilfiger a Calvin Klein a  další.

aelia ve světě

Aelia Czech Republic, je joint-venture společností Aelia Group a HDS Retail Czech Republic, je součástí skupiny Lagardere Services. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte.